Erkekler İçin 2018 Sokak Modası

Son zamanların popüler tarzları arasında bulunan sokak modası, kendine has tarzı ile dikkat çekmek isteyen erkekler için uygun bir seçenek olacaktır. Bu yazımızda sizler için 2018’de sokak modasının hangi çizgilerde olacağınız detaylı bir şekilde anlatacağız.

1- Yırtık Pantolonlar: Bundan birkaç yıl önce ilginç bir fikir olarak ortaya atılan yırtık pantolonlar, günümüzde moda denince ilk akla gelen tazrlardan bir tanesi haline gelmiştir. Yırtık tarzda bir pantolon ve onun ile uyumlu tişört ayakkabı kombini ile dikkat çekici bir tarza sahip olabilirsiniz. Siyah renkteki güneş gözlüğünüzde tamamlayıcı bir aksesuar olarak kullanılabilir. Modayı sadece tasarımcıların bilgileri ile değil kendi zevkinize görede belirleyebilirsiniz.

2- Kot Giyim: Genellikle pantolon için kullanılan kot kumaşı son zamanlarda gömlek, ceket ve ayakkabı gibi ürünlerde de kullanılmaya başlandı. Çeşitli renk tonları ile piyasaya sürülen kot ürünler, popüler bir giyim tarzı haline gelmiştir. Sokak modası için vazgeçilmez olan kot kumaşını, kullanmanız şık ve dikkat çekici bir hale gelmenizi sağlayacaktır.

3- Postal Ayakkabılar: Genellikle askerlik yapan kişilerin giydiği bir ayakkabı modeli olan postallar, modacıların çeşitli çalışmaları ile popüler bir moda ürünü halini almıştır. Özellikle sokak modası için biçilmiş kaftan olan bu ürünler, genellikle siyah renk ile tercih edilmektedir. Postal ayakkabılar sadece kış aylarında değil yaz aylarında da kombinler ile giyilebilir.

4- Düz ve soluk renklerde olan kıyafetler: Sokak giyim tarzının diğer bir alternatifi ise düz renkler ile şıklığı ve sadeliği aynı anda yansıtmaktır. Örneğin gri renkte olan ayakkabı ve pantolonun üzerine soluk tonda olan bir siyah tişört giymeniz dikaktleri üzerinize toplamanıza sebep olmaktadır. Bu kombini siyah ve sportif görünümlü bir güneş gözlüğü ile tamalamanız önerilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Erkek sokak modası 2018 Erkekler İçin 2018 Sokak Modası için yorumda bulun

    Erkekler İçin 2018 Sokak Modası için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Erkekler İçin 2018 Sokak Modası için ilk yorumu yapabilirsin.