2018 Bayanlar için Kış Kombinleri

Bu yazımızda 2018'de moda olan kış kombinlerini sizler için sıralayoruz.

Gösterişe ve zarafete oldukça fazla önem veren bayanlar, modayı sıkça takip etmektedirler. Modacılar ise her sezona özel olarak çıkardığı modeller ile bayanların dikkatlerini çekmeyi başarmaktadırlar. Bu yazımızda 2018’de moda olan kış kombinlerini sizler için sıralayacağız.

1- Vazgeçilemeyen Kürk Sevdası: Uzun yıllardır hem şıklığından taviz vermeyen hem de sıcak tutan bir giysi olduğu için popülerliğini koruyan kürk, bu yılda oldukça fazla tercih edileceğe benzemektedir. Çeşitli renk ve modeller ile bu kışa damga vuracak bir kombine sahip olabilirsiniz.

2- Yüksek Belli Pantolonlar: 1950’lilerin sonunda moda olan ve 2000’lerin başına kadar da popülerliğini koruyan yüksel bel pantolonlar, eski günlerine yeniden döneceğe benzemektedir. Modacılar bu eski modeli yeni tasarım hatları ile birleştirerek yeni bir tarz oluşturmaya başlamışlardır.

3- Zıt Renkler: Modacıların son zamanlardaki en ilginç buluşlarından biride şüphesiz birbiri ile uymayan renkler ile kombin hazırlamaları olmaktadır. 2017’nin kış kombinleri arasında da bulunacağını öğrendiğimiz farklı renkler ile bütün dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

4- Kemer Modası: Genellikle pantolonun düşmemesi için taktığımız kemerler, son zamanlarda kıyafetin üzerine takılan tamamlayıcı bir aksesuar olarak da kullanılmaktadır. Kıyafetinizin üzerine takacaınız kemer renk uyumu iyi olduğunda oldukça dikkat çekici bir aksesuar haline gelmektedir.

5- Dantel ve Tül Elbiseler: Hem sade hem de şık gözükmek isteyen bayanların ilk tercihleri arasında bulunan tül ve dantel elbiseler, bu yılın kış kombinleri arasında kendine yer bulmaktadır.

Bayanlar için Kış Kombinleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kış kombinleri 2018 Bayanlar için Kış Kombinleri için yorumda bulun

    2018 Bayanlar için Kış Kombinleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2018 Bayanlar için Kış Kombinleri için ilk yorumu yapabilirsin.