2017 İlkbahar – Yaz Erkek Modası

Giyim ve kuşamı ile dikkat çekmek isteyen erkekler son dönemlerde modaya oldukça ilgi duymaktadırlar. Bu yazımızda yaklaşmakta olan İlkbahar – Yaz sezonu için modacılar tarafından hazırlanan giyim tarzlarını detaylı bir şekilde sıralayacağız.

1- Askeri Giyim Tarzı: Son dönemlerde oldukça popüler olan askeri detaylı elbiseler bu sezonda zirvedeki yerini korumaktadır. Özellikle ceket, tişört ve pantolon gibi giysilere işlenen kamuflaj detayları göze oldukça hoş gelirken aynı zamanda bütün dikkatleri üzerine çekmektedir. Yakın bir zamanda gerçekleşen Paris Moda Haftasında da askeri tarzdaki elbiseler podyumda sıkça görülmüştür.

2- Büyük Çanta Taşıma Akımı: Giydiğiniz giysi ile uyumlu olan sırt veya el çantaları tarzınızı yansıtmanızda oldukça etkili olacaktır. Balenciaga, Armani, Louis Vuitton ve Prada Gucci gibi moda sektörünün dev markaları ürettiği büyük çantalar ile dikkat çekmektedir. Bu gibi tarz çantaları yanınızda taşırken hem dikkatleri üzerinize çekebilir hem de cep telefonu, bilgisayar ve diğer eşyalarınızı bu çantanın içinde taşıyabilirsiniz.

3- Bol Pantolon Modası: Son birkaç yıldır dar pantolonlar kadınlar ve erkekler arasında oldukça fazla tercih edilen giysilerden biri olmuştur. Tam tarihe karışıyor derken yeniden modacılar tarafından ortaya çıkarılan bol pantolonlar bu Yaz yeni bir tarz ile geri dönüş yapacaktır. Bakalım dar kalıp pantolonların yerini bol ölçülü pantolonlar alabilecek mi?

4- Çeşitli Desenlerdeki Tişörtler: Sade ve düz renkteki tişörtlerin alternatifi olan desenli tişörtler, yaz aylarında dikkat çeken kıyafetlerin başında gelmektedir. Kot ve keten pantolon ile de oldukça uyumlu olan bu tür, yaz ayına hızlı bir giriş yapmak isteyen baylar için uygun olacaktır.

5- Sportif Giyim Tarzı: Hem kişiye rahatlık hissi veren hem de tarz bir görünüm kazandıran Sportif Giyim, son zamanlarda erkekler arasında oldukça fazla popüler bir konuma gelmiştir. Birbiri ile uyumlu olarak seçtiğiniz ayakkabı, pantolon ve kıyafet ile kep olarak adlandırılan şapkalardan da kullanabilirsiniz.

6- Blazer Ceketler: Sportif ve klasik çizgileri aynı anda yansıtan Blazer Ceketler, 2017 yılında da tarz sahibi erkeklerin tercih edeceği ürünlerden olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 2017 ilkbahar yaz erkek modası 2017 İlkbahar – Yaz Erkek Modası için yorumda bulun

    2017 İlkbahar – Yaz Erkek Modası için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2017 İlkbahar – Yaz Erkek Modası için ilk yorumu yapabilirsin.